Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van ilyen diákcsere? (hosszabb...

Fosterneni kérdése:

Van ilyen diákcsere? (hosszabban a leírásban)

Figyelt kérdés

Van olyan program, ami arról szól, hogy mi befogadunk egy külföldi gyereket, és én is lakhatok egy másik családnál külföldön?

Vagy hasonló, ami nem drága?

(Remélem érthető:) )



2017. márc. 12. 19:45
 1/3 anonim válasza:
az ország-ban nincs ilyen csak a gazdagoknak
2017. márc. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Persze hogy van!! Fészbukon Nézd meg az AFS Hungary oldalt, ott hirdetnek millió ilyen programot.

De van pl. önkéntes program is, ehhez az EVS Önkéntesek csoportot keresd meg. Ez nem kimondottan "családnál lakós" dolog, de szerintem ez is érdekelhet.

Remelem segítettem :)

2017. márc. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rotary szerintem a legjobb választás. Befogadsz egy diákot egy évre és utána te is kimehetsz egy általad választott országba.(3 országot jelölhetsz meg)

Utazásnál neked kell fizetni a repjegyet meg pontosan nem tudom de kb. 200 000 ft-ot/viszont kapsz zsebpénzt!/ de ez még így is sokkal olcsóbb mint a többi program amik 2 000 000-tól indulnak.

2017. ápr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!