Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha Anglia kilép az Eu-ból az...

Ha Anglia kilép az Eu-ból az mennyire nehezíti meg a kint továbbtanulást?

Figyelt kérdés

3 év múlva mennék egyetemre de én Angliát céloznám meg.

Ha Anglia kilép még vehetek fel diákhitelt?



2017. júl. 27. 16:00
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én Angliában élek, jelenleg itt sem tud senki semmi biztosat mondani. A parlamentben is még csak az egyezkedések folynak.
2017. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bárki valami más?
2017. júl. 28. 16:46
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Igaza van az elsőnek, egyenlőre annyi biztos infó van hogy 2 évig még nincs semmi változás az EUs diákokra nézve.
2017. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

hat en nem annyira ertek egyet, sok egyetem kirak hasonlokat a jovo ev utantoli felvetelikrol:

"The UK/EU fee quoted above may be subject to increase for the 2018/19 academic year and for each year of study thereafter and ***(az egyetemet most nem reklamozom) reserves the right to increase its fees in line with UK government policy (including on an annual basis for each year of study during a programme)."

gondolom ez ertheto (ha nem csak annyi, hogy emelkedni fognak a dijak a mar igyis eleg kemeny 9000-10000 fontokrol, ha kilepnek)

2017. júl. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden évben emelkednek a tandíjak, utolsó ennek nincs köze a Brexithez. Nem csak az Eusoknak hanem az angoloknak meg az Eun kívülieknek is (ők szívják meg igazán mert legalább £3000rel többet fizetnek)
2017. júl. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
jaa 4ik vagyok, ezt tenyleg elneztem :((
2017. júl. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Huh szuperek a kilátások
2017. júl. 30. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

kérdezz rá a StudyGuide-s srácoknál

ők olyasmit mondtak év elején, hogy a most szeptemberi és a következő szeptemberi képzést ez tuti nem befolyásolja, onnantól se valószínű még 1-2 évig, de azon túl bármi lehet

hátha már van valami frissebb infójuk


addig neked azt ajánlom, hogy legyen B terved, nézz körül, érdeklődj más országok egyetemeiről is (ha angol nyelvterület, akkor Írország, egyébként Dánia az ajánlásom)

de drukkolok, hogy még ki tudj menni UK-ba :)

2017. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!
2017. aug. 3. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!