Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Nemet/angol egyetemen szeretne...

Nemet/angol egyetemen szeretnek tovabbtanulni magyar erettsegivel?

Figyelt kérdés

Igazbol sokat olvasgattam mar a feltetelekrol a jelentkezessel is tisztaban vagyok.


A legfobb celjaim:UCL/LMU/Aachen. Ucl-en peldaul a mathematics/modern langauges szak, de a mernoki szakok is erdekelnek.


A nyelvi papirok angololbol mar megvannak(cambridge) es nemetbol is meglesznek lassan. Erettsegiztem elorehozottan angolbol iden (98°%-csak kozep, mert fizikabol terveztem a masodik emeltet es hogy minel jobb legyen a szazalek, de most elbizonytalanodtam) es matekbol fogok emeltezni es ha kell fizikabol is ugye.


A kerdes annyi valojaban, hogy mindenhol azt irtak kb., hogy a ket emelt elvart, de peldaul egy matek szakhoz nemtudom, hogy mi szukseg van egy emelt fizikara. Tudok-e csalni egy picit es egy konnyu emelt nemet vagy angollal(ujracsinalnam az emeltet ha lehet) helyetesiteni? (mindenkeppen megcsinalom a fizika emeltet is mert mernoki dolgokhoz kell, de biztos tobb pontot fogok elerni azert picivel egy nyelvi emelten)


(ismerem az ekezeteket, csak angol billenytuzetem van)



2017. júl. 28. 03:28
 1/1 wrspeed80 ***** válasza:
Én Nottinghambe járok, hasonló szint a UCL-hez és két magyar ismerősöm két emeltet csinált, matek és angol a másik meg töri és angol. A matekra szóval szerintem elég matek emelt+angol. Ha gondolod írj emailt az egyetemnek, a szak admission tutorának írj és ő mindent tudni fog. Ha más kérdésed még van hmu.
2017. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!