Angliaban érettségizni?

Figyelt kérdés

Nem tudok sokat a dologrol szoval ha tévedek javitsatok ki!

Most vagyok 9.es gimnazista es nagyon jo lenne kulföldön tanulni.

Olvastam hogy vannak olyan programok ahol 2 evet kint lehet tanulni ilyen collegeban ahol A-szintű vizsgat kell tenni.

Az lenne a kerdesem h ez működjön le kell tennem a GCSE vizsgakat is? Es azt hogy kene?

A masik h szerintetek tobbiek mennek angol erettsegivel vagy magamra?



2016. dec. 27. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezed meg attól az iskolától, amit kinéztél? Ha ilyesmiben gondolkodsz, akkor gondolom, elég jó az angolod ahhoz, hogy megérdeklődd az adott iskolában, mi ennek a menete. Én sem tudtam, hogyan kell egyetemre jelentkezni külföldön, de írtam annak az iskolának, ahová menni szerettem volna, és ők szépen elmagyarázták nekem. Többre mentem vele, mintha itt idegen magyar emberek találgatásait olvasgattam volna.


"A masik h szerintetek tobbiek mennek angol erettsegivel vagy magamra?"

Ezt nem tudtam értelmezni.

2016. dec. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
*többre bocsanat
2016. dec. 27. 14:06
 3/6 A kérdező kommentje:

*magyarral

Autokorrekt 😒

2016. dec. 27. 14:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha Angliában akarsz továbbtanulni és/vagy dolgozni, akkor az A-levellel mész többre, ha meg Magyarországon, akkor az érettségivel. Azért ez elég logikus, nem gondolod?
2016. dec. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De mindkettőt elfogadjak mindket helyes?
2016. dec. 28. 11:44
 6/6 A kérdező kommentje:
*helyen
2016. dec. 28. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!