Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tudnátok mesélni az amerikai...

Tudnátok mesélni az amerikai középiskola rendszerről?

Figyelt kérdés
Egy történetet szeretnék elkezdeni wattpadon,de nem vagyok elég informált az amerikai iskolarendszerről.Beírtam a keresőbe persze,de nem tudtam meg mindent,amit akartam.Például azt,hogy ott tényleg nincsenek osztályok?Mert ezt hallottam,és nem vagyok benne biztos.Van olyan,aki nem iskolabusszal megy be reggel az iskolába?Mindent szeretnék tudni róla,azt hogy milyen alaptárgyak vannak ott,miket tanulnak az adott tárgyakon belül,nekik hogy van az érettségi,és úgy általában,hogy milyen is ott a tanítás.Szeretnék a lehető legtöbbet megtudni erről a témáról.Kérlek írjatok meg mindent,amit tudtok az amerikai középsulikról!
2017. júl. 31. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Ezt muszáj minden héten kiírnod?
2017. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló,te pontosan miről beszélsz?Most először írtam ki ezt a kérdést.
2017. júl. 31. 17:36
 3/5 anonim ***** válasza:

Valóban nincsenek osztályok, mint nálunk, sokkal szabadabban választottak az óráik, mint nekünk, emiatt lehetetlen is lenne osztályokat kialakítani.

Tantárgyakat keresgélhetsz neten, de rengeteg van.

Természetesen nem muszáj iskolabusszal járni suliba.

Középsuli végén SAT-t írnak: [link]

2017. aug. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyébként szerintem ne amerikai sulis történetet írj, hiszen nem vagy amerikai, nem láthatsz bele akkor se olyan jól az ott folyó dolgokba, hogyha mindent elolvasol róla.

Miért nem jó Magyarországon játszódó történetet írni? Az legalább hiteles lenne.

2017. aug. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Második válaszoló,nagyon szépen köszönöm.

Harmadik válaszoló,tervezek Magyarországon játszodó történetet is írni,de valahogy az Amerikai nevek sokkal jobban tetszenek.És tudom,hogy ez nem a sztori közepe,de nekem fontos.

2017. aug. 11. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!