Diákmunka külföldön?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves vagyok,idén már elkezdtem dolgozni nyáron,Magyarországon.Arra gondoltam,hogy következő nyáron kimennék külföldre dolgozni,Németországba,vagy Angliába szeretnék,a szívem inkább Angliába húzna,ugyanis az az álmom,plusz az angoltudásomban jobban bízok.Angolból talán mondhatni folyékonyan beszélek,németből pedig egy olyan normál érettségi szinten.Ősszel töltöm a 16-ot.Hogyan lehetne ezt megoldani,hogy mondjuk már téli szünetben kimehessek?Van erre lehetőség?Vagy valami diákszövetkezet,ami ilyeneket intéz?

2017. aug. 20. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Eladnak szexmunkásnak
2017. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Sajna ez nem így működik. Diákszövetkezet nem közvetít külföldre diákot, ha ott szeretnél dolgozni, azt magadnak kell intézned. Viszont külföldi munkavállaláshoz kell rendelkezned az adott országban adóazonosítóval meg tajszámmal, ezeket itthonról talán el sem tudod intézni. És kint a kutyát nem fog érdekelni, hogy te itthon diák vagy, kint csak egy egyszerű munkavállaló leszel. 15-16 évesen én is azt képzeltem egyébként, hogy milyen jól beszélek angolul, de így belegondolva, külföldi munkavállaláshoz édes kevés lett volna. És sztem nem nagyon fognak alkalmazni egy 16 éves nagyjából angolul beszélő külföldit, mikor tele van az ország ilyenekkel. Szóval nagyon azért ne éld bele magad.
2017. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem,azért köszi a választ.:/ Akkor talán maradnom kéne Magyarországnál,aztán majd ha érettségi megvan,akkor majd utána gondolkodok ilyeneken.
2017. aug. 20. 16:11
 4/5 anonim válasza:

Mivel jovore 16 elmultal igy van lehetoseg hogy betolts egy munkakort.

Itt olvashatsz az altalanos szabalyokrol:

[link]


Itt egy oldal ahol talalsz diak munkakat.

[link]


Valamennyi kezdo penz kell hozza hogy elindulj.

Ahol dolgozok mar voltak kulfoldi diakok. Ok mar itt voltak es csak az egeszseg biztositasi szamot kellett megigenyelni. Elso lepesben a szallast kell elintezni (pl. londoni magyarok oldalon vagy ismeros) es egy oneletrajzot csinalj egy angol cimmel ugy jobban szoba fognak veled allni ha mar a szunido elott akarsz allast keresni az online oldalakon. Nem olyan bonyolult mint amilyennek latszik ha bele mersz vagni. Sok sikert.

2017. aug. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Maradj otthon, a te érdekedben mondom. Majd ha vegeztel a sulival akkor mehetsz amerre látsz. Mégegyszer, a te érdekedben mondom. Az en szívem is messzire húz innét de beláttam hogy nem jött el az idő. 20 F
2017. aug. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!