Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Lehetek nemetorszagban magánta...

Martin02020 kérdése:

Lehetek nemetorszagban magántanuló?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok es elegem van a sulimbol utalom hogy nem ertek semmit es amúgy is csak egy evet jarnek utana megyek dolgozni ...hogy lehetne ezt elintezni... ha nem jarok be ami jelenlegi helyzetem el fognak vinni intézetbe😢 meg lehetne ezt oldani ? Vagy ha addig kijelentenek?
2017. aug. 28. 07:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt az egy évet már csak kibírod. Szerintem 17 évesen még nincs olyan nyelvtudásod amivel magántanuló lehess Németországba (Javíts ki, ha igen). Válts sulit arra az egy évre, mert ha nem érted, akkor vagy veled van a gond, vagy a tanárokkal.
2017. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!