Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ti hazamennétek? (többi lent)

Ti hazamennétek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Árnyaltan fogok fogalmazni, mert nem akarom, hogy felismerjenek. Szóval most kezdtem külföldön az egyetemet egy nívós szakon. Tudtam, hogy csak az elmélet van itt olyan nyelven, amit beszélek, a gyakorlat pedig ennek az országnak a nyelvén, amit én nem beszélek, de azt hallottam, hogy aki nem idevalósi az átkéri magát másik gyakorlatvezetőhöz, aki beszélni tud vele külön azon a nyelven amit beszél. De viszonylag ritka az olyan, aki nem beszéli az ország nyelvét. Én hiába kérem át magam szinte semmit nem értek bizonyos órákon mert nem beszélem az ország nyelvét. Azt hiszem rossz döntés volt ide jönni. Ti hazamennétek?

2017. okt. 5. 11:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy komplett idiótának néztek, de örülnék a válaszoknak. :)
2017. okt. 5. 12:10
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Én biztosan hazamennék.
2017. okt. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja tartsak ki, meg hogy ez még az eleje, de én is haza akarok menni.
2017. okt. 5. 13:07
 4/12 anonim ***** válasza:
Megértelek, én nem is mentem volna, ha tudom, hogy történik dolog olyan nyelven, amit nem beszélek. Persze érthető a döntésed, hisz ígértek fűt-fát. Én is külföldön vagyok, nekem se tetszik az iskola, két hónap még, azt kihúzom. Ha maga az ország tetszik, akkor nézz szét más lehetőségek után. Esetleg csinálj egy gap year-t, tanuld meg a nyelvet, dolgozz, majd térj vissza :)
2017. okt. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem is lenne rossz ötlet, de nem az ország, hanem a szak tetszik. Otthon megvan mindenem és a barátaim is ott vannak. Most rájöttem, hogy ez talán még a szakbál is többet ér.
2017. okt. 5. 14:44
 6/12 A kérdező kommentje:
*szaknál
2017. okt. 5. 14:44
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

SOHA nem jonnek haza.

Maradnek,nivos szakon vagy kint akkora lehetoseged van,te meg elk..rnad a sirankozasaid vegett.

Kapd magad ossze legyel ferfi es intezd el,hogy atkerulj olyanhoz aki beszeli azt a nyelvet amit te is es vagy b terv te keresel magadnak egy gyakvezt akinek fizetsz es haladtok maganban az anyaggal.

2017. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
3# Köszönöm ez is egy vélemény, de hamár ennyire bírálóan beszélsz kíváncsi vagyok, hogyan csinálnád utánam...
2017. okt. 5. 15:17
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyébként magán tanárra már nem igen van pénzem sem...
2017. okt. 5. 15:27
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Akkor menj el dolgozni suli mellett,orak utan este akar,plusz hetvegen.
2017. okt. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!