Ti hazamennétek?

Figyelt kérdés
Külföldön dolgozom, már néha elegem van. Keresek havi 3-4 milliót, és kb. 1-2 havonta pár napot vagyok otthon. Nincs magánéletem, csak szex kapcsolat. Fiatal vagyok, tegyek félre? Vagy menjek haza Budapestre? Otthon is jól keresnék, de nem ennyit. Szeretem a munkámat, de a sok utazás miatt kapcsolatot nem tudok megengedni magamnak.
2016. máj. 8. 20:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
75%
Keress annyi pènzt amennyire szüksèged van (ház,autó) vagy fèlretenni aztán gyere haza.
2016. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
3-4 millióból havonta külföldön is király vagy, meg sem fordulna a fejembe, hogy hazajöjjek.
2016. máj. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%

Na, de a pénz nem minden. Van egy határ, amikor a szabadidő már értékesebb, mint a pénz.

Szerintem is azt csináld, hogy tegyél annyit félre, hogy itthon tudj venni egy lakást meg egy autót. Gondolom a nyelvet már folyékonyan beszéled. Azért itthon sem keres rosszul valaki, akinek kinti tapasztalata van, és folyékonyan beszél nyelveket.

2016. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szabadidő - igen. De a kérdező nem azt írta, hogy már tele van és megél élete végéig, hanem, hogy hazajöjjön-e és (feltételezem) dolgozzon-e tovább ugyan abban a szakmában jó eséllyel 20-30%-a pénzért.
2016. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

De az is benne van a kérdésben, hogy nincs magánélete, és ez már zavarja.

Pesten 400-500.000 bruttó körül lehet diplomával, nyelvtudással keresni. Ha van lakás, kocsi hitel nélkül, és még a párja is dolgozik az embernek, azért nehogy már az ne legyen elég. Én éltem külföldön 2 évig, nekem annyi elég volt, pedig jóval többet kerestem, mint itthon, de én elvagyok Magyarországon. 2 nyelvtudással,diplomával én nem panaszkodom.

2016. máj. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lakásom van, de tudnék venni 1 lakást min évente, ami mellett utazgatom nyaralok és félreteszem. Most párom nincs, autók vannak.
2016. máj. 8. 22:07
 7/13 A kérdező kommentje:
Van 3 nyelvem, én havi 1 millió alatt meg sem élek, megszoktam egy életszínvonalat. Plusz félre is kell tenni. Én havi 2 millió alatt nem mozdulok meg.
2016. máj. 8. 22:25
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
annyit meg nem fogsz itthon keresni
2016. máj. 9. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Akkor gyere haza, ha tudsz saját céget alapítani, mert havi 1 millát sehol sem fogsz keresni, hacsak nem vagy vmelyik politikus unokatesója.
2016. máj. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%
mit dolgozol? Mo. on IT meg pénzügyi szektorban talán meglehet keresni az 1 milliót de máshol ritkábban.
2016. máj. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!