Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Dániába kinek érdemes mennie...

Dániába kinek érdemes mennie tanulni, ha egészségügyi szakon lennék?

Figyelt kérdés

Mit érdemes tudni a dán felsőoktatásról? Egészségügyi része mennyire jó? Vagy akár ha Erasmussal mennék ki akkor az pontosan mit takarna?

Azért nem néztem annyira alaposan utána, mert csak elméleti a kérdés.



#egyetem #egészségügy #Dánia #dán #dán felsőoktatás
2017. okt. 14. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
Ha dán egyetemre mégy is, valamilyen szinten akkor is kell tudni magyarul! (Persze ez is "valamilyen")
2017. okt. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha a kérdésemet kritizálod, bocs, nem figyeltem, többször átírtam ezt a kérdést, ezért lehet értelmetlen...
2017. okt. 14. 15:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Először nézd meg, van-e egyáltalán olyan dán egyetem, ahol angolul oktatnak egészségügyet. Én nem tudom, mivel egyáltalán nem volt opció, de Dániában tanulok, és amikor kerestem főleg IT és Design téren voltak szakok. Pluszban az én sulimban idén csökkentették a külföldiek felvételét.


Erasmusszal először egy magyar egyetemre kell bejutnod, aztán nézelődhetsz olyan egyetemek között, akik fogadnak Erasmusos diákokat és van angol nyelvű szakjuk. És egy későbbi félévet így külföldön tölthetsz és tanulhatsz.

2017. okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

tudtommal egészségügyhöz kapcsolódó képzések csak dánul vannak és fizetősök is

legalább is ilyesmiket mondtak itt kint többiek

2017. okt. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!