Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Cukrász képzés Nagy-Britanniában?

Cukrász képzés Nagy-Britanniában?

Figyelt kérdés

Édesapám kapott egy lehetőséget a jelenlegi munkáltatójától, így ha minden jól megy, akkor júniustól (ahogy leérettségiztem) számítva 5 évig Skóciában fogunk élni a családommal.

Én 2 éve találtam ki, hogy érettségi után 2 éves, nappali tagozatos cukrászképzésre iratkozom majd be. Ezen a tervemen nem szeretnék változtatni, így érdekelne, hogy ennek a magyar rendszernek mi a brit (skót) megfelelője.

Próbáltam már utánanézni az interneten, de mindenhol csak pár napos vagy hetes képzéseket találtam. Gondolom, hogy az nem ad papírt, csak workshop szerűség. Otthon már néhány díszítéssel kapcsolatos gyorstalpalón részt vettem és nagyon élveztem. A papírra azért lenne szükségem, mert dolgozni is cukrászként szeretnék majd és még nem tudom, hogy kint vagy itthon.

Ha valaki kint tanult vagy kint él és tudja, van ismerőse aki tudja annak megköszönném, ha leírná nekem ennek a menetét:)



2017. okt. 18. 00:01
 1/1 A kérdező kommentje:
Nem fogalmaztam egyértelműen. Tudom, hogy nem csak 2 éves képzés után lehet itthon papírt kapni, hanem vannak fizetős 10 hónapos, 1 éves, stb. képzések is és munkaügyi hivatal által kiírt pályázatok is. Akár ezeknek a kinti megfelelői is érdekelnének. Ha a képzés árát is tudjátok esetleg, az még jobb:)
2017. okt. 18. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!