Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen lehetőségek vannak a...

Milyen lehetőségek vannak a Soproni Erdőmérnöki Karon külföldi tanulásra?

Figyelt kérdés

Egy ismerősömtől hallottam hogy ez a kar régebben Jó kapcsolatokat ápolt egy kanadai intézménnyel. A helyzet az hogy édesapám Kanadában élt egy huzamosabb ideig és én is többször voltam már kint. Nagyon örülnék ha az erdő mérnöki kar keretein belül tanulhatnék ott. De igazából bármelyik angol anyanyelvű országba örülnék ha kijuthatnék. Ha van erre lehetőség, akkor arról még érdekelnének a részletek!

Előre is köszönöm a válaszokat!



2017. okt. 20. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem akkor már alapból egy külföldi egyetemre kellene jelentkezned. A soproni amúgy sem számít valami erős helynek. Ha itt megnézed gyakorin is többnyire csak szidják. Ha ki is tudnál velük jutni, akkor szerintem csak egy Erasmus félévre. De gondolom Te rendesen az egész egyetemet ott szeretnéd megcsinálni.
2017. okt. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igen az kenne a legjobb viszont Kanadában fizetős az egyetem és nem is kerül kevévsbe.. Ezért reméltem hogy iskolai kereteken belül ki tudnék menni. A kintiek spórolnak a gyerekeknek évekkel az egyetem előtt hogy tudják finanszírozni. Na most én nem tudom ez hogy menne de én nem is fizetek adót és nem vagyok állampolgár szóval ha meg is oldható az valami csillagászati összegbe kerülne úgy gondolom. És akkor a szállás és ellátás még számításba sem került ami valószínű így is - úgy is drága lenne. Hát nem egyszerű a törpök élete az biztos...
2017. okt. 20. 22:50
 3/7 A kérdező kommentje:
Légyszíves tekints el a helyesírási hibáktól nem vagyok retardált csak nem tudok gépelni ezen a kis sz@ron
2017. okt. 20. 22:51
 4/7 anonim ***** válasza:

:DDD lol bro. Semmi gond, ritkán találkozik az ember jó arcokkal itt GYK-n :D

Amúgy az iskolát, hogy képzelted? Hogy teljesen kint is csinálod végig?

2017. okt. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A legjobb az volna ha az egészet kint tudnám végezni, és Kanadában de tisztában vagyok vele hogy nem biztos hogy erre lesz lehetőség szóval ha minden kötél szakad akkor nyilván az is jó ha nem Kanadában illetve ha csak egy meghatározott ideig tanulok kinnt. Az angol nyelvterület az azért fontos lenne.
2017. okt. 21. 06:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor inkább Anglia. Ha kint csinálnád meg az egészet, akkor át is kellene jelentkezni a soproniból. Tandíj stb. fizetése ugyanúgy lenne. Én is menni akarok, de vagy Ausztria lesz vagy Anglia.
2017. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Fuss, amíg lehet! Sokak életét tette már tönkre az Erdőmérnöki Kar. Remélem, te ebbe nem esel bele! Jó Szerencsét!
2017. okt. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!