Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Erasmus félévet van lehetőség...

Erasmus félévet van lehetőség megszakítani?

Figyelt kérdés
Tavasszal megyek, de kezdek elbizonytalanodni, kételkedni magamban... Lehet olyat, hogy egyszerűen nem fejezem be, és előbb hazajövök?

2018. jan. 3. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kimentél, akkor nem szakíthatod meg. Ettől még hazajöhetsz, de nem hiszem hogy jó szemmel fogják nézni, hogy nem jársz be az egyetemre és mindenből buksz majd.
2018. jan. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Mindenre van lehetőség.

Nem tarthatnak ott önkényesene, azonban ha nem akarsz ott maradni és már most ezen agyalsz, akkor minek mész?

2018. jan. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Igen lehet, de akkor vissza kell fizetni (azt nem tudom hogy csak a maradékot, vagy az egészet, de mivel ha nincs meg az elvárt kredit minimum akkor is kell visszafizetni így mivel 0 kredited lesz , szerintem az egészet)
2018. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem teljesíted a tanulmányi kötelességed, az ösztöndíjat vissza kell fizetned. Vagy pl ahol én voltam a kollégiumi szerződés is fél évre szólt, ha csak 5 hónapot voltál a 6. akkor is ki kellett fizetned. Tehát anyagilag csak buksz rajta. Ha kihagyod, örökre bánni fogod.

Anno én is bizonytalan voltam, de a legkirályabb időszak volt az életemben.

2018. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!