Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Otthagyni az egyetemet és...

Otthagyni az egyetemet és jelentkezni egy külföldire?

Figyelt kérdés

A mostani szakomon végzős vagyok, de csúszok vagy másfél évet, mert csúnyán szólva sz*rtam az egészre, már semennyire nem érdekel, nem ezt akarom csinálni. Az egyedüli dolog, ami érdekel és szeretem az az idegen nyelvek és a nyelvek tanulmányozása, tanulása.

Ezért arra gondoltam, hogy otthagynám az egyetemet és elkezdenék felkészülni emelt érettségire, majd jelentkeznék egy külföldi egyetemre.

Volt valaki, aki volt már hasonló helyzetben, vagy ismertek ilyet? Megéri, mik a tapasztalatok? Úgy érzem, nagy döntés előtt állok.

Köszönöm a válaszokat.



2018. jan. 6. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Celorszagtol fugg.
2018. jan. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Jó buli, de dolgozni mikor fogsz, és mit? Mert tanulásból nehéz megélni.
2018. jan. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!