Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Üdv mindenkinek! Olyan problém...

Üdv mindenkinek! Olyan problémám lenne, hogy most fejezem a érettségis évem, szóval lehetséges érettségivel a kezembe vágok neki az életnek. A kérdés többi része lent?

Figyelt kérdés
És amint befejeztem ezt az évet, lenne olyan lehetőségem, hogy Németországban Ausbildungon tanulom tovább az elkezdett szakmacsoportom (gépészet). És olyan segítségeket várnák elsősorban akik már vágtak bele ezen irányú oktatásba, és hogy milyen egyéb követelmények lennének hozzá, mikre kell odafigyelni, egyszóval minden... Érettségin angolból vizsgázok, de a németet már külön órákon elkezdtem tanulni és jól haladok vele

2018. jan. 11. 12:30
 1/3 A kérdező kommentje:
bocsánat ha keveset tudtatok meg mire is vagyok kiváncsi, de nem tudok fogalmazni, lehet nektek kell majd kérdezni, hogy most mit is akarok megtudni... bocsika :I
2018. jan. 11. 12:33
 2/3 A kérdező kommentje:
ennél azért nagyobb tolongásra számítottam : D
2018. febr. 23. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:

A kérdés az, hogy jól teszed-e, hogy kint szerzel szakmunkás képesítést?

Ha neked ez elegendő, akkor jól teszed. Azt hiszem 3-4 ezer eurós bruttó fizetésre számíthatsz, ha elvégezted.

A kérdés az, hogy jól fogod-e érezni magad kint. De ha van segítséged, akkor ez szerintem egy jó döntés.

2018. máj. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!