Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Fél évig szeretnék au-pair-ked...

Fél évig szeretnék au-pair-kedni, fejleszthetném az angolom?

Figyelt kérdés
Norvégiába, vagy Hollandiába szeretnék menni. Ott is ugyanúgy fejleszthetném az angolom, mint Angliában?
2018. jan. 31. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezekben az országokban nem az angol a hivatalos nyelv, így nem ugyanúgy.
2018. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
annyira nem, ellenben felszedhetsz egy másik nyelvet, mert rokonnyelv, és máris nyertélt :))
2018. febr. 1. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fél év gügyögés nem elég
2018. febr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kettes válaszoló vagyok,és a hármasra reagálnék,hogy fél év alatt, ha az ember motivált, akkor eszméletlen sokat tud megtanulni angol után akár hollandul akár norvégul, ha kint van nyelvterületen, lehet, hogy nem pont az angolja lesz sokkal jobb, bár az is benne van a pakliban , mert beszélnek, tudja használni, viszont elsajátíthat egy másik nyelvet is közben , ami máris nyerőszéria :))))fél év alatt , ha az ember akar, nem a gügyögésig jut el
2018. febr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, fejlesztheted. A csalad kotelezoen fizet neked egy nyelvsulit (ami lehet angol), plusz veluk is angolul fogsz beszelni. Ez mar eleg ahhoz, hogy fejleszd. Es ha elmesz egy boltba, kavezoba, ismerkedsz, ott is vegig az angolt fogod hasznalni. Norvegiaban es Hollandiaban is szinte mindenki beszel angolul. En masfel evig aupairkedtem, nem angol nyelvsuliba mentem, mert eleve volt mar egy kozepfoku nyelvvizsgam, de igy es rengeteget fejlodott az angolom, sokkal batrabban hasznalom mar a nyelvet. :)
2018. febr. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!