Angliai tanulás?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni mivel most 8.os vagyok és vagy 9.osztalyba vagy 10.osztalyba Angliába szeretnék tovabb tanulni vagy kollégiumba vagy apummal mennek ki mert kimegy dolgozni és hogy ez h kivitelezheto, hogy kell beiratkozni,miben tér el a magyar iskolától és mennyivel nehezebb amúgy középfokon tudok angolul és a mostani nyaramat csak az angolnak fogom szentelni érdekelnének tapasztalatok vagy tanácsok és h h működik ez az egész minden ehhez kapcsolódó dolog érdekelne

2018. febr. 13. 10:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Annyit még kifelejtettem, hogy úgy tervezem, hogy Amerikába szeretnek egyetemre menni, evvel kapcsolatban is jöhetnek tanácsok
2018. febr. 13. 11:05
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia itt 15-16 évesen fejezik be a normál sulit és utána lehet tárgyakat választani collegeba. Ugyebár hogy ha már csak collegeba tudsz jönni akkor lesz még 3-4 év mire elvégzed. A level/level 3 szint kell az egyetemhez ugyebár magyarból meg oda nem vesznek fel egyből általában. Én vagy azt javaslom hogy még próbálj meg most vagy érettségi után.
2018. febr. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!