Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Színeszno szeretnek lenni....

Színeszno szeretnek lenni. Van kulfoldon (anglia) olyan egyetem ahol ehheg segitenek hozza illetve elhelyezkedni is konnyebb leZ?

Figyelt kérdés

2018. márc. 18. 02:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Minden bizonnyal.
2018. márc. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
92%
Rossz helyesírással, tanulatlanul, ha belegebedsz sem lesz belőled színésznő
2018. márc. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szinte minden egyetemnek van dráma szaka. Egyszerű google keresés kiad egy csomót amiből lehet válogatni. Általában segítenek a karrieredben tanáccsal, lehetőségekkel, de neked is oda kell tenned magad nem fognak munkát szerezni.
2018. márc. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Milyen helyesiras??
2018. márc. 18. 09:49
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Miért van naponta egy "Színésznő akarok lenni!" kérdés? Amúgy google, és itthonról is el lehet érni sikereket, vagy alapokat.
2018. márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
92%
Azt kérdezi milyen helyesírás?:'D
2018. márc. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Igaza van, mert helyesírási hiba az, ha nem tudja, hogy a friss két s (példa gyanánt). Itt meg ékezet nélküli billentyűzethasználatot és gépelési hibákat látunk. Na jó, az anglia kis kezdőbetűvel az valóban elmegy tudatlanságnak, hiszen szemlátomást van neki nagy betűje.
2018. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Telorol irtam gyorsan es tudom h az Anglia nagy a csak nagyon siettem

Nem vok buta. Sot

2018. márc. 19. 07:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Guildhall Drama and Music School. London.


Hires es viszonylag konnyu bejutni a zenei szakokra. A dramat nem ismerem, de a szinvonal eleg jo.


[link]

2018. márc. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Nem bántásnak szánom, de tudod te hogy mennyi mindenen kell keresztülmenned hogy sikeres színésznő legyél? Pláne külföldön. A helyedben még most letennék róla, de ha mégsem, akkor keresgélj és furakodd be magad a sztárvilágba. Ha ez az igazi álmod és komolyan gondolod, akkor sok sikert! ;-)
2018. márc. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!