Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van olyan ösztöndíj amit...

Van olyan ösztöndíj amit igényelhetnék?

Figyelt kérdés

Dániába megyek továbbtanulni és nagy szükségem lenne támogatásra. Átnéztem a Tempus, a Campus Mundi, az Erasmus honlapját, sőt angol és dán honlapokat is átnéztem, de nem találok olyan lehetőséget, hogy úgy igényelem a támogatást, hogy már felvagyok véve a Dán főiskolára.

Szóval nem egy komplett ösztöndíj kell nekem, amiben kiválasztom hova szeretnék menni tanulni és mindent elintéznek. Hanem egy olyan ösztöndíjra van szükségem, amiben én azért igénylem, mert egész egyszerűen szükségem van rá a külföldi tanulmányaim alatt.

Természetesen betudom bizonyítani, hogy felvételt nyertem és egy picit szociálisan hátrányos helyzetű vagyok...


Hol találok ilyen honlapot, szervezetet?

Köszönöm a segítséget.



#egyetem #külföld #főiskola #ösztöndíj #Dánia #Erasmus #Tempus #Spiritus Mundi #Köszi a segítséget.
2018. márc. 18. 13:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Hozzátenném, hogy jelenleg van aktív hallgatói jogviszonyom M.Országon, ami jelentős ebben a kérdésben.
2018. márc. 18. 14:00
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Magyarul most akkor arra szeretnél támogatást kapni az államtól, hogy egy külföldi egyetemen tanulhass? Felejtsd el, ennyi erővel én megyek a Harvardra és az államnál megpályázom, hogy fizessék nekem...jó is lenne.


Vagy Erasmusra mész és azon felüli támogatást szeretnél még? Nem igazán értem.

2018. márc. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első gondolatod a helyes, simán eltudom képzelni . hogy van ilyen, csak még nem találtam meg. Annyi ember pályázik ilyen olyan hülyeségekért, bődületes pénz megy támogatásokra. Nehogy már ne legyen olyen lehetőség, hogy a magyar állam pár tízezer forinttal támogat egy magyar diákot külföldön. Nem a tandíjra kell, hanem az életre.


Kérlek vitába meg ne bonyolódjunk, arra nincs energiánk szerintem.

2018. márc. 18. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én erre nem látok sok esélyt, őszintén szólva a magyar egyetemeken tanuló diákokat sem támogatja eléggé az állam az én tapasztalataim szerint...


Nekem tanultak távoli ismerőseim Dániában, nekik ott lehetett igényelni valami támogatást, dolgozó diákként, és meg volt szabva, mennyit kell dolgozni egy héten/hónapban. És akkor a munkából is jött be pénz, meg a dán támogatásból. Erről sajnos nem tudok részleteket, vagy hogy létezik-e még, de érdemes lenne szerintem a dán oldalról körbeérdeklődnöd.

2018. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!