Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van olyan, aki Új-Zélandon...

Van olyan, aki Új-Zélandon töltött el 1 félévet/2 félévet az egyetemből?

Figyelt kérdés
Régóta nézegettem mindenféle pályázatot, de olyat nem találtam, ami Új-Zélandi egyetemmel kapcsolatos. Az Erasmus esetleg segíthet ebben?(Alapból nincs meghirdetve, hogy lehetne oda menni, de valahogy meg lehetne beszélni mégis?)

2018. márc. 31. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az Erasmus nem lesz arra jó, az egy európai program, EU-n kívül néhány országba lehet vele menni, de semmiképp nem az USA-ba vagy Ausztráliába. Már csak azért sem, mert ha mégis valami csoda folytán támogatnák (nem fognak), éhen döglene belőle az ösztöndíjas, ugyanis az Erasmus kb. arra elég egy gazdagabb országban, hogy a szállásod meg a száraz kenyered kifizesd.


Új-Zéland nagyon exkluzív, drága, külön pályázatokat nézegess hozzá. Ha egy egyetemen van ilyen, akkor arra jó eséllyel egy ember megy, és le kell tenni hozzá valamit az asztalra. Nálunk az USA-ba és Japánba lehetett menni, hát nem egyszerű bekerülni. Szerintem tartsd nyitva a szemed és gyűjtögesd szorgosan a piros pontokat hozzá, aztán talán lesz belőle valami.

2018. márc. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Egyébként a lényeg nekem az lenne, hogy a tanulmányaimat fedezzék. Kint él a barátom és vele laknék, szóval az nem lenne probléma. Az egyetem honlapján találtam olyat, hogy ha átfedés van a tananyagok közt akkor valahogy le lehet szervezni, hogy 1 évet oda járjak. Ebben mennyire partnerek az itthoni egyetemek?
2018. márc. 31. 14:14
 3/3 anonim válasza:
100%

Nézd meg a Tempus-nál, de nem akarok hülyeséget mondani!


Velük volt kint ismerősöm Kínában, ha jól emlékszem.


Kívánom, hogy maradjatok együtt örökké!


Remélem segítettem.

2018. ápr. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!