Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van itt valaki aki Dániában...

Van itt valaki aki Dániában tanul/tanult? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most érettségiztem, jövőre szeretnék Dániában, lehetőleg a dán fővárosban tanulni. Matematika és a fizika érdekel, Mennyire számítanak az iskola közben elért jegyeim és mennyire az érettségim? Ha van emelt szintű matek és fizika érettségim mellé felső szintű angol nyelvvizsga az elég lehet? Matematikát vagy statisztikát szeretnék tanulni. Sajnos a többi érettségim és a gimis jegyeim nem túl jók átlagosan 3-as.



2018. jún. 7. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
A `tanulj tandíjmentesen külföldön` programra gondolsz? Mert én majdnem azzal mentem ki Dániába. Igazából ott azt mondták el nekem, hogy ne parázzak semmin, elvileg egy teszt van meg egy telefonos angol felmérő. Nem sok tananyagot adnak, úgyhogy az sem baj ha annyira nem tudom még az angolt. Egyébként a dánok nem a túlvállalásról híresek, nem hiszem, hogy olyan sok és nehéz lenne az anyag. Az általános iskolában például nem nagyon írnak dolgozatokat sem, "ami ráragad a gyerekre azt megtanulja, a többi meg kit érdekel" elven vannak. :D Sokkal erősebb a magyar oktatás, szerintem ha itt valamit 3-asra tudsz, akkor azt kinn 5ösre teljesíted.
2018. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem ezzel bőven sikerül.

Kint sokkal lazábban fognak fel mindent.

2018. jún. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!