Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van lehetőségem eltölteni fél...

Van lehetőségem eltölteni fél évet Londonban?

Figyelt kérdés

A Pázmányra fogok jelentkezni, jogi karra. Idén, ha felvesznek, akkor jövő év (2019) szeptemberében szeretnék pár hónapot eltölteni külföldön. Vagy Olaszországban, vagy Londonban, viszont az utóbbi jobban vonzana. Az egyetem oldala szerint nincsen partneregyetemi szerződésük angol egyetemekkel, így Londonnal sem. Van erre valamilyen lehetőségem, vagy az egyetem szerződéseire vagyok korlátozva?

Hogyan oldható meg az, hogy fél évre kimehessek Anglibáb jogot hallgatni?


2018. jún. 25. 23:03
 1/7 Lippóczy Ákos válasza:
22%
Migráljál!!! Csak gyere össze előtte Sorossal!!
2018. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megfogadom a tanàcsod. Azt hiszem akkor a miniszterelnöktől tanulok meg pályázni. Találtam is egyet tőle, belinkelem, hogy te is lásd.

[link]

2018. jún. 29. 22:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem íratkozol be egy félévre és kész, azt csinálsz helyette, amit csak akarsz, nem erőszak az egyetem.
2018. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez egyértelmű, de tanulni szeretnék külföldön.
2018. júl. 6. 09:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj passzív félévre, aztán: [link]
2018. júl. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem lenne ez rossz, de a cél, hogy angol nyelven foglalkozhassak joggal. Ezért is szeretnék egyetemre járni ott.
2018. júl. 10. 21:50
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Hát, akkor ösztöndíjprogramokat keresel. Bemész a TO-ra és megkérdezed, milyen egyetemekkel vagytok szerződésben és hová tudsz kiutazni.

De én azt mondom, megéri rugalmasnak lenni. Még csak ott tartasz, hogy jelentkezel. Saját példámból tudom, hogy mire elvégzed, ha egyáltalán elvégzed, lehet, már rég másfelé fogsz érdeklődni. Nem baj az, ha belekóstolsz kicsit más területbe, annál értékesebb lesz a tudásod, minél inkább multifunkciós vagy. Sajnos. Egyvalamihez érteni már nem is elég.

2018. júl. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!