Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Kacérkodok a gondolattal,...

Kacérkodok a gondolattal, hogy kimegyek mesterképzésre külföldre (Németországba), de nagyon sok vennem a kérdés, a bizonytalanság. Hol tudnék olyan emberekkel beszélgetni, olyan embereknek a tapasztalatait olvasni, akik már ezt meglépték?

Figyelt kérdés

Nem tudom lenne -e ertelme (pszichologiat tanulok, ahol ugye még az átlagosnál is fontosabb a nagyon mély nyelvtudás... nem tudom, hogy ott szeretnék e dolgozni vagy itthon.... a szívem itthon marasztalna, de az elhelyezkedési lehetőségek nem túl jók.... szülői támogatásra nem számíthatok, nem tudom miből élnék meg.... itthon dolgozom, nem tudom ott tudnék e, bírnám -e....lehet -e....

Tényleg ezer meg ezer kérdes van bennem....

Vannak esetleg blogok, fb csoportok, fórumok, bármi ahol tájékozódni lehet?


2018. szept. 23. 09:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak akarat kérdése! Miért ne tudnál ott is dolgozni? mindent jól megszervezel menni fog csak az eleje nagyon nehéz. Ne légy nyuszi mint én! :D
2018. szept. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!