Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan tudnék kijutni középisk...

Hogyan tudnék kijutni középiskolába Angliába ösztöndíjjal?

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-os és jövőre leszek középiskolás. Az év végén meglesz a középfokú nyelvvizsga szóval a nyelvtudásommal nem lesz gond, viszont nincs pénzünk kifizetni a kinti tanévet mert milliókat kérnek el értük. Tudtok vmilyen teljesellátásos,ingyenes vagy minimális összegű ösztöndíjat Angliába (Amerika, Ausztrália vagy vmilyen más angolul beszélő ország is szóba jöhet)?

2018. okt. 4. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen jellegű ösztöndíjprogramokra akkor jelentkezhetsz, ha már középiskolás vagy.

Itt van pl. ez: [link]

2018. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A közép suli nem fizetős.
2018. okt. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Amerikán kívül nincs tudtommal olyan bentlakásos magán középiskola amelyik ösztöndíjat, akár teljeset adna külföldi diákoknak.
2018. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

A UWC-nek vannak nagyon menõ ösztöndíjai, nem csak Angliába, hanem több országba is :)

[link]

2018. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Norman Bates ***** válasza:

Kozepiskola NEM FIZETOS, SOT meg a college sem az...

19 ves korig az ossze kepzes ingyenes, 23 eves korig az elso level 2 es az elso level 3 is.

Es tuti, tavaly csinaltam level 3 at (A level), ingyen volt £900 lett volna ha idoswbb vagyok.

Most az egyetemi szint HND csinalom meg, student finance england allja.

Kicsit nezz jobban utana, nem tudom hol lattad a milliokat, de nyilvan nem neztel utana...

2018. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Eléggé jól utánanéztem, de magyon nem találtam ingyenesest (ezért kérdeztem meg ezt itt). Ingyenes alat meg azt értettem hogy kifizetik a szállást meg a kaját
2018. okt. 20. 22:49
 7/8 Norman Bates ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy kozepfoku oktatasra barhol eltartananak. Felsooktatasban mar van maintenance loan, tehat megelhetesre felveheto hitel.
2018. okt. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézz Amerikát ott kaphatsz nemzetközi diákként ösztöndíjat.
2018. okt. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!