Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ausztriában milyen történemmel...

Ausztriában milyen történemmel kapcsolatos munkával tudnék elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

Mindenképp Ausztriában, a bécsi egyetemen szeretnék továbbtanulni.

Sokat gondolkoztam, hogy vajon mi lenne az a munka amit rendesen hivatásként tudnék végezni és nem kényszerből.

A gimnáziumban nagyon szerettem a történelmet, emelten is érettségiztem, ötös lett, bár nem erős %-al, de végül nem mentem egyetemre.

Ausztriában már dolgoztam a vendéglátásban, innen jött az ötlet, hogy mi lenne ha kint is tanulnék és utána könnyebb lenne a külföldi diplomával elhelyezkedni, még itthon is jobban megbecsülnék azt olvastam.

Ez lenne az egyik terület ami érdekel.

A másik az a sportszervezés/rendezvényszervezés.

A tanári pálya nem az én világom, így azt az opciót már elvetettem.

Érdeklődni szeretnék hátha valakinek van valami jó ötlete, hogy mit lehetne kezdeni így magammal. Már töltöttem ki számos tesztet, olvasgattam milyen törivel kapcsolatos szakmák vannak nagyjából, a felvi jelenleg nem működik(a szeptemberi képzésekkel), hogy legalább nézegetni tudnám a szakokat.


Az is jó, ha valaki hasonló cipőben jár mint én és írna, szívesen beszélnék vele.

20L



2018. nov. 26. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:
52%

Mint bárhol máshol.

- muzeológus

- történész

- régész

- levéltáros

- restaurátor

- magán galériákban

- ...

2018. nov. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!