Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mennyi esélyem lenne helyet...

Mennyi esélyem lenne helyet kapni gyakornokként külföldön?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Másodéves pénzügy-számviteles emberke vagyok. Van egy angol felsőm,amit mindennap használok is tehát eléggé jól megy. Németem eléggé kezdő szinten van...Dolgoztam tavaly nyáron is gyakornokként itthon (3 hónap), valamint diákszervezeti tag is vagyok. Most nyáron szeretnék kimenni Erasmussal gyakorlatra, viszont nem tudom, hogy mennyi esélyem lenne állást szereznem ha 2 hónapra mennék csak?! (szemeszterrel nem ütközhet, mert akkor vissza kell fizetnem, vagy ha ütközik akkor csúsznék)

Ami eddig számításba jött: Spanyolo., Fra.o, Németo, Anglia, Hollandia (kb ennyi)

De mivel nyár lesz nyilván szívesebben mennék tengerpart mellé én is.:)

Ötletek hogy mennyi esélyem lenne találni? Hol keresgéljek neten kívül? Valakinek valamilyen ismerőse volt már így kint egy nyárra? Ti melyik országba mennétek nyáron? Melyik éri meg? (persze szívesen tanulnék új nyelvet is mert a német nem lett a szívem csücske)


2019. jan. 10. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hova mesz ne a tenger part alapjan valassz celpontot mert amugy is az irodaban leszel heti 7x napi 12 orakat.
2019. jan. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!