Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldön végzett egyetem...

Külföldön végzett egyetem után ti visszajönnétek?

Figyelt kérdés

Pl. üzleti esetleg mérnöki szak után.


Ismertek olyat, aki hazajött? Milyen volt a munkakeresés itthon?


Bachelor+MSc TOP200-as egyetemen. Nyugat-Európa (THE rankings, QS rankings)



2019. márc. 4. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ööööööö… NEM??????
2019. márc. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én visszajöttem. Még az utolsó évem alatt kerestem külföldön és itthon is munkát, találtam itthon olyat, amiért szívesen visszajöttem.
2019. márc. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hisz proginfón vagyok Angliában. Ha jó munkát kapok otthon, szívesen hazamegyek.
2019. márc. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én idén szeptemberben kezdem Angliában az orvosit. Most úgy állok hozzá, hogy valószínű, hogy hazajönnék, legalább a rezidensképzésre, mert az itthon rövidebb. Tudom, hogy sokan pont fordítva csinálják (:D) és lehet, hogy nem így fogom látni a dolgot később, mert az tény, hogy hatalmas a különbség. Azonban magyar vagyok, itt van a családom és nem utolsó sorban ha mindenki csak elmegy, akkor ki fogja behozni a tudást, ami által fejlődhetne az ország?
2019. márc. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Igen, nyaralni.
2019. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem fejeztem be az egyetemet, de nem tervezek visszamenni Magyarországra. Én már itt alakítottam ki egy életet, férjem nem is beszél magyarul és ha lesz gyermekünk akkor neki is jobb lesz, ha itt él. Egyébként sokáig tartott nekem amíg magamtól megteremtettem a körülményeket, hogy egyáltalán tanulhassak. Magyarországon egyedül a szüleim vannak, de ok nem támogattak, nem is túl jó a viszony, így nincs is kiért visszaköltözni.
2019. márc. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!