Megéri koleszba menni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most azokat kérdem akik koleszba jártak. Megéri elmenni? Inkább igen vagy ne? Mik a tapasztalatok?

2019. ápr. 29. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyetemi vagy középiskolai?

Nekem nagyon bejött az egyetem alatt. Elköltöztem otthonról, senkit nem ismertem. Itt egyből sok barátot, ismerőst szereztem és sok segítséget, tanácsot kaptam elsőben és a további évek során is. Gimi alatt nem volt ilyen közösségi ember, mint most vagyok, jót tett a személyiségfejlődésemnek. Nehéz néha, hogy kicsi a hely, közös a mosdó de összességében szeretek kolis lenni.

2019. ápr. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Középiskolai
2019. ápr. 29. 20:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
húgom nagyon szeretett kolis lenni középsuliban. és egyetemen lettem először kolis, 2 hétig bírtam.
2019. ápr. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez ezer meg egy dologtól függ. Középsuliban akkor éri meg, ha be akarsz kerülni a "népszerűekhez", de ott nagyon szigorú szabályok vannak sokszor és kb. be van osztva a napod, mikor mit kell csinálni. De a közösség jó tud lenni ha összekovácsolódtok, gyorsan terjed az infó/dogakérdések és ugye kényelmes. Én bejárós voltam gimi alatt, hány nagyon megszenvedtem (korán kelés, időjárás viszontagságai, nulla szabadidő, mindenből kimaradsz...)


Én most egyetemen kollégista vagyok, szerintem jól döntöttem, bár eljátszok néha egy békés albi gondolatával, de szerintem úgy nem tudnék kellőképpen szocializálódni, plusz rohadt drága is.

2019. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!