Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan lehet bekerülni az...

Hogyan lehet bekerülni az angol egyetemekre?

Figyelt kérdés
Rengeteg cikket olvastam már erről, valamint neves angol egyetemek honlapjait is megnéztem. Tudom, hogy itt sem biztos hogy újat tudok meg, de azért hàtha
2019. jún. 16. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
40%

hát így okos vagy és jelentkezel és püff püff 😂😂😂😍😜😎😎


nekem így ment 😇😇😇😍😎

2019. jún. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ucas olyan szerintem mint a felvi. Ki kell tölteni és onnan jelentkezhetsz többre is egyszerre. Becsült jegyek, személyes adatok, hova jársz/jártál suliba, motivációs levél szerűség kell ahol írsz magadról, referencia. Most ennyi jut eszembe abból ami kell, tök egyszerű volt szerintem amikor én csináltam. Nézd meg hogy merre akarsz menni, milyen egyetemek vannak a környéken, mik a követelmények, milyen szakok vannak. Szinte minden egyetemnek van honlapja ahol részletesen le van írva minden. Januárra írjak a határidőt, néha még utána is belehet kerülni de jobb izgulás elkerülése érdekében időben jelentkezni.Azt hiszem március környékén nyílik meg a jelentkezés diák hitelre az EUsra kell jelentkezni postán keresztül.
2019. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kerdezz rá itt.

[link]

2019. júl. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!