Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Sportösztöndíjjal amerikai...

Sportösztöndíjjal amerikai egyetemre? Hogy megy ez?

Figyelt kérdés
Közel 10 éve úszok, nem vagyok egy Hosszú Katka, de vannak közepesen jó eredményeim. Regisztráltam az Easygotousa oldalra, de eddig nem nagyon segített. A kérdésem az, hogy ha nem ajánlanak fek ösztöndíjat, akkor én hogy vegyem fel egy egyetemmel a kapcsolatot? Csak írjak ímélt, hogy "Helóka, ösztöndíj lehetséges?" Tudom, hogy szükség van SAT meg TOEFL-re , de ez a része nem annyira gond.

2019. júl. 23. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz kapni ösztöndíjat amerikai egyetemre, hacsak nem nyertél európaszintű versenyeket. A világbajnok eseteken kívül csak amerikaiaknak adnak sportösztöndíjat.
2019. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Neked kell irni emailt az egyetemeknek amiben bemutatkozol, hogy ki vagy milyen eredmenyeid vannak, mit akarsz tanulni stb. Aztan meg remenykedj, hogy valaki visszair de ha visszairnak akkor se lehet hogy teljes osztondijjat adnak.
2019. júl. 25. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Itt nézd meg: [link]
2019. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!