Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hr-s ként vagy marketingesként...

Hr-s ként vagy marketingesként van nagyobb jövő?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb állás? Melyik az amivel jobban el lehet helyezkedni és a diplomáddal nem jutsz ki az utcára mert tele van vele a piac?
2019. júl. 26. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:
34%

A marketing összehasonlíthatatlanul jobb diploma.


Először is, HR csak az 50 főnél nagyobb vállalatoknál van, marketing meg a 2 fős Kft-be is kell.


Másodszor, a HR-nek is vannak persze tagozódásai (oktatás, tanácsadás stb. stb.), de a marketing sokkal, úgy értem: SOKKAL szélesebb elhelyezkedési lehetőséget kínál. Itt írtam erről bővebben: https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__tanul..


Arról nem is beszélve, hogy a HR piacot uralják a pszichológusok Magyarországon, legalábbis amikor én végeztem HR-en akkor még uralták.

2019. júl. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!