Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érettségin tudja a tanár,...

Érettségin tudja a tanár, hogy kinek az érettségijét javítja?

Figyelt kérdés
Középszintű érettségin a tanár tudja, hogy kinek az érettségijét javítja, vagy csak a kódok vannak a lapon és nem tudja?
2010. júl. 11. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Emelt szinten vannak kódok.

Közép szinten tudja a neved.

2010. júl. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
rá kell írni a nevet
2010. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Pfff hát ez remek.. tökéletes alkalom hogy kib*sszon veled a tanár ha nem bírja a fejedet. tökjó -.-""
2010. júl. 11. 22:00
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
javítókulcs alapján javítanak :D
2010. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy elégedett JOGOD VAN kérni egy független, külsős tanárt, hogy javítsa újra.
2010. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem baszhat ki veled, mert nem csak ő látja a vizsgadolgozatodat, gondolkozz már.
2010. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne úgy viselkedni, hogy ki akarjon veled cseszni. Bár tudom, ez nem megy, mert neked jogaid vannak...
2010. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

- nem viselkedek úgy, hogy kitudjon cseszni velem, de tudod vannak olyan tanárok akik pofára osztályoznak, a töri tanárom olyan, hogyha nem jópofizol egész évbe akkor csak négyes. ezerszer van olyan hogy a nyalisoknak 5öst ad másnak meg 4est pedig UGYANAZT írják.

tudom hogy javítókulcs alapján van de az ilyen feladatokat pl hogy kifejtős.. ott vonhat le ha éppen úgy támad kedve..

2010. júl. 11. 22:23
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
nekem pl. a kedvenc matektanárom javította a matek érettésit, és ő is bírt engem... de egy pont hijján nem adta meg a 4-est... azóta nem beszélek vele :D
2010. júl. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%
Az érettségit kijavítja a tanárod, megnézheti az osztályfőnököd, megnézi egy részét (vagy az egészet) az érettségi elnök, esetleg az igazgató(nő), valamint az iskola elnöke. Ez elég sok ember, illetve hogyha nem vagy megelégedve szintén kérhetsz független kivizsgálást, de nálunk nem kérte senki, holott szerintem nálunk is buktak kemény pontok... Próbálj készülni, írj úgy, hogy ne köthessen beléd! :S :)
2010. júl. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!