Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pázmányosok! Ki melyik koliba...

Pázmányosok! Ki melyik koliba megy?

Figyelt kérdés
Felvettek a PPKE jogi karára, de nem igazán tudom, melyik kolit válasszam. Az oldalukon van 1-2 lehetőség felsorolva, de azok eléggé vallásosak, és papi ajánlás is szükséges a felvételihez. Tudtok esetleg segíteni, hogy milyen kolik jöhetnek még szóba, amikben szintén vannak Pázmányosok?
2019. júl. 29. 17:33
 1/1 CaptainMuffin válasza:

Szia! Engem is a Pázmányra vettek fel, ha a vegyes koli megfelel neked, akkor ott a Iosephinum oda nem kell papi ajánlás. Cserébe írni kell egy rövid bemutatákozást előre megadott szempontok alapján és 2db esszét.

Az ilyen programok mint a mise és közös imádkozás, gyónás szerintem teljesen opcionálisak.(Facebookon van egy külön csoport nekünk gólyáknak, ott nagyon szívesen segítenek bármilyen kérdésben.)

2019. júl. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!