Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha elmúltam 21, akkor is...

Ha elmúltam 21, akkor is mehetek egyetemre, koliba? 18/l

Figyelt kérdés

Mármint úgy értem, nappalira. Valaki azt mondta, bizonyos kor után nem lehetek nappalos. Ez a bizonyos valaki nem járt egyetemre, így igazan tisztában sincs, mi hogy megy.


Ezért írtam ki, hogy valaki jótét megvilágosítson. :D Mint az erősen látszik, semmit nem tudok egyetem témával kapcsolatban, mivel measz van még. Csak mostanában kezdtem jobban érdeklődni a témában.


Következő tanévben lesz meg az okj-m, szoc gondozó és ápoló, utana jön még 2 év, hogy az érettségim is meglegyen.



2019. júl. 25. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Kapsz kolit:)
2019. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akárhány évesen jelentkezhetsz nappalira, nincs korhatár, ugyanez a kollégiummal.
2019. júl. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
80 évesen is járhatsz nappalira.
2019. júl. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Orvosi van csak korhatar, de asszem ott is kb 40 éves kor, szóval ne aggódj :)
2019. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Orvisit messzire kerülni fogom. Jó vagyok a szakmában, szoc. gondozó és ápoló, de nem ebben szeretnék elhelyezkedni. Ezzel mindössze csak a legrosszabb időben is találok tisztességes munkát, és mivel széleskörű, nem sokfelé mehetek, ha ne adj isten elhelyezkednék.


Pszichológiára vagy művészettörténetre gondoltam. Utóbbi nem tudom, eü iskola után mennyire lehetne. Óvodás korom óta rajzos vagyok, így nem unatkoznék. Pszichológia érdekel a leginkább. Abból mindig jó voltam, és tényleg érdekes, itthon is tartalmas könyveim vannak, mert egyszerűen érdekel.


Persze ez még a jövő zenéje, addig ki tudja, mi történik.


Ó egyébként köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz. :)

2019. júl. 27. 00:52
 6/6 anonim ***** válasza:
A hozzászólásodra reagálnék. A művészettörténetet nem ajánlom. Az a szabad bölcsészet szak egyik specializálója, és azzal a szakkal nagyon nehéz szakmai munkát találni. Akkor már inkább a pszichológia. A mester ahhoz kötelező, de utána több lehetőséged lesz.
2019. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!