Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szeged ÀOK-os koliba lehetsége...

Szeged ÀOK-os koliba lehetséges tanulni?

Figyelt kérdés

Szegeden szeretnék jövőre tovàbbtanulni,ami miatt kollégiumba kell költöznöm.

Azonban azt hallottam,hogy koliba lehetetlen tanulni a sok bulitól.Ez a medikus kollégiumokra is igaz?


2018. aug. 23. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyéni, hogy ki milyen zaj mellett képes még az effektív tanulásra. A Jancsó koli a "bulisabb" amúgy, az Apáthyban több esély van a tanulásra, de mindkettőben van tanulószoba, ha jól tudom. De elég sokan járnak a könyvtárba tanulni, ha a koliban nem megy.
2018. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a Jancsóban lakom, a könyvtárba járok tanulni. Sokan tanulnak a koliban, mindenkinek más a stratégiája, én azért járok a könyvtárba, mert ott nincs ágy, nincs meg a kísértés, hogy ledőljek aludni és a többi tanuló ember látványa motivál :D A "bulis" kolit nem úgy kell elképzelni, hogy folyamatosan buli van, hanem úgy, hogy pár hetente van olyan nagyobb buli, amikor mondjuk hajnalig hangzavar van.
2018. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat!Ment a zöld kéz. :)
2018. aug. 28. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!