Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit tegyek, ha nem tudom,...

Mit tegyek, ha nem tudom, hogy mi érdekel, hol tanuljak tovább?

Figyelt kérdés
Egészségügyön kezdtem, ahol két évet tanultam, de rájöttem, hogy nem tudom/akarom folytatni. Otthagytam. Jelenleg esti gimiben tanulok. Anyukámnak szépségszalonja van, lenne lehetőségem beszállni, de a szépészeti ágak messze állnak tőlem. Egyszerűen semmit nem látok, jut eszembe, amit szeretnék csinálni és közel áll hozzám. Szeretnék tanulni, egy normális szakmát de egyszerűen nem találom meg azt, ami jó lenne nekem. A könyvek, olvasás érdekel leginkább. Szeretem az állatokat, de mivel a szenvedésüket nem bírom, ezért az állatorvos kilőve. Volt már valaki ilyen helyzetben? Mitévő legyek?
2019. júl. 30. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
83%

Nyelvek?


Esetleg fordítás, lektorálás, szövegírás valamilyen formában?

2019. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
27%
Menj el dolgozni. Aztán majd közben rájössz, mit szeretnél tanulni.
2019. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!