Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mik azok az előfeltételes...

LilikeHelloKitty kérdése:

Mik azok az előfeltételes tárgyak? Hol tudom őket felvenni?

Figyelt kérdés
ELTE Kommunikáció és Médiára vettek fel, BBT magyar minort vennék fel minornak. Külhoni vagyok, szóval semmit nem értek az egészhez. Mik azok az előfeltételes tárgyak? Hol tudom őket felvenni?

#ELTE #minor szak #ELTE BTK #magyar minor #előfeltételes tárgyak
2019. júl. 30. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Előfeltételes tárgy számomra azt jelenti aminek előfeltétele van. Szóval azt kell először teljesíteni
2019. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kétféle előfeltétel van, az erős és a gyenge. Ha egy tárgynak egy másik tárgy erős előfeltétele, addig nem veheted fel, míg az előfeltételt nem teljesítetted. Ha gyenge, akkor felveheted, ha a genge előfeltételét is felvetted. De ha nem teljesíted az előfeltételt, a tárgyra kapott bármilyen érdemjegy érvénytelen.
2019. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!