Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bennetek egy intézmény milyen...

Bennetek egy intézmény milyen külső és belső jegyei keltenek bizalmat? Mi alapján választotok egyetemet?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, hogy minél többen válaszoljatok! Egy feladathoz kell, mint "közvéleménykutatás":)
2008. nov. 14. 14:32
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
szakmai hírneve,diákélet, járt-e oda ismerősöm és miket mesélt róla, hogyan néz ki, mennyire jó,kedvelt számomra a város,ahol van az egyetem, szeretnék-e távol lenni a szüleimtől vagy inkább saját városomban maradok,nyílt nap van-e: ottani benyomások,milyen a tanszék,szimpik-e az ott tanuló diákok, mennyire kapok kedvet a honlapja nézegetésétől, milyen nézeteket vall - hát,elsőre ezek jutottak eszembe. én már amúgy pár éve végeztem,de én ezek alapján választottam
2008. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!