Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen munkát ajánlanátok egy...

Milyen munkát ajánlanátok egy csendes, nem túl jó kommunikácós képességű (írásban jobb) lánynak?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem és kéne találnom hova menjek tovább tanulni, de egyszerűen fogalmam sincs. Felvettek fokszos logisztikára,de nem vagyok benne biztos, hogy az nekem való. Introvertált vagyok,monoton munkát nem igazán tűrném. Szeretek szervezni. Érdekel a pszichológia(de itt inkább csak az emberi működés, emberi kapcsolatok, nem konkrétan a segítés másokon), érdekelnek az állatok(on való segítés). Gondolkoztam már az állatorvosi asszisztensen is, de azt mondják ott nem nagyon lehet elhelyezkedni. Érdekel az írás is hobbi szinten.

Egészségügyön belül tudtok valamit esetleg,amit élveznék szerintetek, ahol nem feltétlenül kell emberekkel foglalkoznom?



2019. aug. 3. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egészségügyben ami nem foglalkozik emberekkel???

- biológus

- patológus (szövettan)

- radiológus

- radiológiai, képalkotó asszisztens (CT, MR, ... bár itt azért vannak már emberek)


Más:

- pszichológus (kognitív szakirány)

- virtuális asszisztens (magánvállalkozásban)

- tartalomíró (blogok, SEO marketing cikkek, stb.)

- programozó (UX/UI design, webfejlesztés, frontend)

- mikrobiológus

2019. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

asszisztens akar jogi asszisztens

Baki alkalmazott

Irodai

2019. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!