Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek normális, hogy...

Szerintetek normális, hogy még mindig nem kaptam semmilyen levelet/emailt az egyetemtől?

Figyelt kérdés
Múlt héten már más szakról is írták, hogy kaptak... :/
2019. aug. 5. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket.
2019. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kaptam még semmit. Lehet, hogy a pótfelvételis értesítőkkel együtt akarják letudni az összes adminisztrációt.
2019. aug. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hm... én azt azért nemhiszem, mert a gólyatáborba egy levélben kapott kóddal kell regisztrálni, ezt írják.. mire a pótfelvis dolgokat kiküldik lemegy a tábor :P

Lehet telefonálok akkor, bár fogalmam sincs kinek :D

2019. aug. 5. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Akar telefonon az egyetem tanulmányi osztályát is felhívhatod ők ha nem tudnak segiteni majd mondjak hova tovabb. De elvileg nekik kellene tuti ilyeneket vagy azt hogy kihez kell fordulni.
2019. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én ma kaptam
2019. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak ki kellett írnom a kérdést... ma megkaptam. :)
2019. aug. 5. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!