Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nem kaptam semmit postán az...

Nem kaptam semmit postán az egyetemtől a sikeres felvételiről és a beiratkozásról postai úton? Ez normális?

Figyelt kérdés

felvettek az egyetemre, jött az SMS a ponthatár meghúzásakor hogy ponthatárt elértem. Majd jött egy rövbid mail az egyetemtől ugyanerről: ponthatárt elértem adott szakra felvettek.

És azóta kuss csönd van. Postai úton semmi mailben semmi.

Pár nap múlva szeptember-nem kéne jönni postai úton is valaminek?


Uis volt felvételi vizsga még májusban arról jött a postai levél, majd az eredményről is jött, majd pótlólag beadtam a nyelvvizsgám arról is jött postai levél.

Épp a felvételről magáról meg a beiratkozásról semmi????


2018. aug. 28. 10:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak email jott, szerintem postai uton nem kuldenek semmit.
2018. aug. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Nem küldenenek semmit bocs de ez már rég megdőlt, mert a felvételire postai úton hívtak be (+mailben is) , az eredményt postán közölték (+maillben is), a nyelvizsgát beküldtem potsán igazolták vissza....


És akkor mindezek után az igazi lényegről meg semmi??

És ha a spamszűrőm benyeli a felvételről szóló levelet akkor mi van? És én meg azt mondom bocsika semmit se kaptam?

2018. aug. 28. 10:58
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Hívd fel a Tanulmányi Osztályt és érdeklődj náluk - lehetőleg minél hamarabb.


Egy tipp: főiskolán/egyetemen mindent neked kell intézni, bármi miatt nem kapod meg az infót bármiről, akkor ők csak mossák a kezüket. Az egész némi önállóságot kíván, nincsen osztályfőnök, aki up-to-date infókkal szolgál folyamatosan vagy bárki aki elirányítana. Ez nem csak a felvételire vonatkozik, hanem bármilyen egyetemi ügyre (ösztöndíjak, vizsgák, jegyek stb). Szóval ilyenen ne állj le problémázni, csak a saját idődet pocsékolod.

2018. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha pótfelvételin vettek fel, arról nem küldenek semmit postai úton, mivel nem is férne bele az időbe.

Rendes felvételi esetén elvileg kapnod kellett volna egy tájékoztató csomagot, legalábbis én anno kaptam meghívót az évnyitóra, és egy rövid tájékoztatót.

Az egyetemed honlapján el tudod olvasni a teendőket, és kérhetsz segítséget a HK-tól, ha valami nem megy.

2018. aug. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

"Rendes felvételi esetén elvileg kapnod kellett volna egy tájékoztató csomagot, legalábbis én anno kaptam meghívót az évnyitóra, és egy rövid tájékoztatót."


rendes felvételi és az égvilágon semmit se kaptam.

2018. aug. 28. 11:14
 6/29 A kérdező kommentje:

"bármi miatt nem kapod meg az infót bármiről"


Na de ehhez azért az is kell hogy legalább tudjak arról amiről nem kapok semmit... mert amiről még nem is tudok arra még rákérdezni se tudok.

2018. aug. 28. 11:15
 7/29 anonim ***** válasza:
69%

#6 Nem vitatkozni akarok, de egy nem hivatalos infót (sms) kaptál, hogy felvettek és jött is egy e-mail. Az elmúlt 1 hónapban merre voltál, hogy csak most vetődött fel a kérdés? (Ők pontosan ezt fogják válaszolni, ha ezen hisztizni kezdesz)

Ha valóban foglalkoztat a dolog, akkor az emberben bármilyen input nélkül felvetődnek a kérdések (nem kell tudni arról, hogy XYZ ösztöndíj létezik, de ha nincs elég pénzed, akkor felvetődik, hogy vajon lehet valamire pályázni, amivel több pénzhez jutok). Az emberek általában nem egy kő alatt élnek.

2018. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
40%
mit akarsz kapni? Felvételi határozat az ügyfélkapun elérhető, minden infót megkaptál mailben. Pont.,
2018. aug. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

"minden infót megkaptál mailben. Pont.,"


??? LOL MIT? Felvételi ponthatárt elérte X szakra felvételt nyert. És pont.

Többet semmit.


????

2018. aug. 28. 12:21
 10/29 anonim ***** válasza:
32%

És mit akarsz még ezen kívül?

Felvételi határozat letölthető.

Menj vissza az oviba duzzogni.

2018. aug. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!