Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akiknek nem sikerült a felvéte...

Akiknek nem sikerült a felvételi, ti hogyan szereztek magámtanárt és miből emelteztek jövőre?

Figyelt kérdés
2019. aug. 6. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan nem idén, de pár éve nem vettek fel, ekkor a már jól bevált matektanáromhoz jártam, emelt szintű feladatgyűjteményt oldottam vele végig, és úgy érettségiztem. Neten találtam anno, de már nem oktat, azóta az egyetemi matek miatt kerestem új tanárt, bp-en, nem nehéz, kép alapján szimpatikus embert kerestem és mind a kétszer szuper tanárom volt.
2019. aug. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én tavalyelőtt érettségiztem és felvettek, de végül úgy döntöttem, hogy nem kezdem el azt a szakot és inkább választok valami mást, így kihagytam egy évet. Én nem jártam magántanárhoz (tulajdonképpen nem is nagyon lett volna kihez), hanem felkerestem a középsulis tanáromat, aki ajánlott könyveket a felkészüléshez és ezeknek a segítségével, illetve a korábbi feladatsorok alapján készültem. Én nyelvből csináltam akkor, ami azért mondjuk más tészta, mint pl. egy tesi emelt vagy egy kémia emelt. Szerintem, ha nagyobb városban laksz, akkor azért lehet találni magántanárokat pl. közösségi oldalakon is szoktak lenni csoportok, de akár te is kiírhatod és tuti valaki ismer valakit. Illetve szerintem azt is meg lehet próbálni, hogy a volt iskoládban próbálsz ehhez segítséget kérni. Nálunk mind mondták, hogy nyugodtan keressük meg őket és segítenek, szerintem téged sem kergetnének el :)
2019. aug. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az én középiskolai matek tanárom anno kijelentette, hogy semmi képen nem fog minket fogadni. Szóval nem is próbálkoztam most felkeresni. De nem is ezzel van a gond. Ugyanis holnap megyek egy magántanárhoz matekból. Remélem rendes és normális lesz. Mivel én megpróbálok hozzá viszonyulni.


Viszont ma voltam az angol tanárnál. De olyan kikötései voltak, hogy csak néztem rá mint a sült bolond. Ugyanis szabadságon van ( egész nap otthon) de nem ér rá csak Szeptember közepétől. Heti max egy alkalommal. Sőtt egyes feladattípusokat kikötötte, hogy nem fog elmagyarázni, mert azt utálja... nem nagyon szeretnék vissza menni hozzá. Ráadásul drága is.. de sajnos alig találni angol tanárt, aki vállalna oktatást errefelé. Nem tudom mihez kezdjek most... csak az itthoni egyedüli tanulás máradt

2019. aug. 6. 12:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Tanulni egyedül a legjobb, amikor senki nem mondja meg, hogy mit hogy csinálj, hanem rájössz magadtól.
2019. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1-es vagyok:


Én sem középsulis tanárhoz mentem vissza, anno egy egyetemista srác zsebpénz kiegészítésként vállalt, őt kerestem fel. :)

Az angol tanárt meg felejtsd el, ilyen nincs.

2019. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Matekhoz:

easymaths.hu

mateking.hu


Angolhoz:

Rosetta Stone

2019. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!