Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 29 évesen még nem késtem el,...

29 évesen még nem késtem el, hogy komolyabban beleássam magam az egyik tudományágba ugye?

Figyelt kérdés

Már végeztem egy főiskolán, de szeretném továbbvinni, amit elkezdtem. Ugye még nem késő?


Ugyanis az elmúlt években nem ezzel foglalkoztam. Kicsit elvitt az élet, ha lehet így mondani. Nem önszántamból nyilván.


2019. aug. 17. 05:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem késtél le semmiről. Kicsit persze nehezebb lesz, mint 20 évesen kezdeni, de egyáltalán nem lehetetlen.
2019. aug. 17. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csináld!
2019. aug. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen kezdtem az alapszakot, nemsokára mesteren leszek, és a végén kutatni szeretnék és fogok is. Én úgy döntöttem, hogy a korom csak egy szám, egy adat a sok közül. Aktívan akarom tölteni az életem, és amíg gondolkodni tudok, tanulni és haladni akarok, így a következő 50 évem csak elég lesz arra hogy eljussak ebben a karrierben egy szép szintre ;)


Hajrá neked is! :)

2019. aug. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!