Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen iskolát válasszak, mi...

Milyen iskolát válasszak, mi legyen a lánnyal?

Figyelt kérdés
Nos, bele is kezdek a közepébe. Tehát szlovákián élek, és ez a kérdés a továbbtanulással lesz kapcsolatos. Tehát itt úgy működik a dolog, hogy az ember 9 évet jár alapsuliba, aztán 4 évet gimibe, majd fősuli / egyetem. Vagy 9 év alap, és utánna szakközép. Én a gimit szeretném választani, mivel egy szakközép dög unalom, csam fiús osztályok, én inkább élni akarok, és élvezni az éveket (amennyire lehet). Itt ahol élek 3 gimi van ami magyar tanítási nyelvű, ezek közt vacilállok, de a szakközép is megfordult a fejemben. Illetve el akartam menni budapestre koleszba, de ez elég válószínűtlen :(. Nem igazán tudom mit kéne kezdenem, de még van egy kis időm eldönteni. Viszont ami aggaszt. Az osztályom nem igen szeretem, nem lesz nehéz elválni tőlük, de van egy lány... Ő egy francia sulit pályáz meg, de nagyon nehéz iskola. Utóbbi időben sok időt töltöttem a lánnyal, és nekem nagyon tetszik, nem szeretmék tőle elszakadni. Nem vagyunk együtt még, de szerencsére még 1 évig egy suliba járunk. Arra lennék kíváncsi mit kezdjek a sulival meg a lánnyal. Nem tudom mi lesz, és nem várom el hogy most tanácsokat osztogassatok, nem is tudom, talá csam azért rakom ki a kérdést hogy megkönnyebüljek. Na csao :).
2019. aug. 17. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Lány felejtős, csak a saját életedre gondolj ebben a korban.
2019. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ő nagyon érett, okos, kedves és vicces lány, nagyon szeretek vele lenni, de nem tudom képes e lennék arra az iskolára, tényleg nem tudom mit csináljak...
2019. aug. 17. 22:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak miatta ne menj abba az iskolába. Attól, hogy nem egy helyre jártok még tarthatjátok a kapcsolatot.
2019. aug. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányok jönnek-mennek, de a tanulmányaiddal a jövődet alapozod meg. Ha elvégzel egy szakközepet, akkor esélyes, hogy munkába is kell utána állni. De ha nem tetszik az a szakma, akkor ellőttél X évet fölöslegesen. Ha gimit választasz helyette, még van 4 éved átgondolni mit is szeretnél, utána még mindig lehet egyetem, vagy akár tanulhatsz szakmát.
2019. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!