Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkeztem egy OKJ-s képzésr...

Jelentkeztem egy OKJ-s képzésre a melyiksuli.hu oldalon, de nem keresnek. Miért? (lent)

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy képzésre 3 hete, ami szeptemberben indul.

E-mailben kaptam egy üzenetet, hogy keresni fognak hamarosan, de még mindig nem kerestek meg.

Aggódom, nehogy valami baj legyen, mivel jövőre már ugye nem lehet ilyen gyorsan szakmát szerezni, ez lenne az utolsó jó lehetőségem.



2019. aug. 19. 10:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs elég jelentkező. De miért nem keresed te őket?
2019. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbb intézményben 20-ig édes, megérdemelt pihenésüket töltik.
2019. aug. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is múlt hónap végén voltam bent a suliba jelentkezni. 08.15ig volt a határidő, de elhúzták 25.ig. Mondták, majd e-mailben küldik az információkat. Sajnos azóta nem kerestek még, de minden nap figyelem az oldalukat és a Facebookjukat is. Kezdek én is stresszelni miatta hogy nem szólnak.
2019. aug. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rájuk kellene írnom :\
2019. aug. 20. 10:12
 5/13 anonim ***** válasza:
Azóta megkerested őket? Tudsz valamit?
2019. aug. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Írtam nekik e-mailt, remélem holnap visszaírnak.
2019. aug. 22. 20:41
 7/13 anonim ***** válasza:

Valami helyzet? :D

Én annyival előrébb vagyok, hogy a nappalisoknak mikor lesz évnyitó. Ergo estisként semmit nem tudok még. Se egy email, se egy infó az oldalon/facebookon...

2019. aug. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nekem még azóta sem válaszoltak.

Pedig már biztosan látták ennyi idő alatt...

2019. aug. 26. 13:35
 9/13 anonim ***** válasza:

Nevetséges az egész, mennyire ràérősek :D

Teljes ideg vagyok én is, hogy nem tudok semmit se :/

De legalább nem vagyok egyedül

2019. aug. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nálam ugyan ez a helyzet.Egy hónapja jelentkeztem és azóta sem írtak semmit.Írtam emailt de arra sem válaszoltak.Annyi a különbség hogy én oktávon jelentkeztem.De legalább nem vagyok egyedül ezzel.
2019. aug. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!