Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkeztem egy OKJ-s képzésr...

Jelentkeztem egy OKJ-s képzésre a melyiksuli.hu oldalon, de nem keresnek. Miért? (lent)

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy képzésre 3 hete, ami szeptemberben indul.

E-mailben kaptam egy üzenetet, hogy keresni fognak hamarosan, de még mindig nem kerestek meg.

Aggódom, nehogy valami baj legyen, mivel jövőre már ugye nem lehet ilyen gyorsan szakmát szerezni, ez lenne az utolsó jó lehetőségem.



2019. aug. 19. 10:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én is oktávon jelentkeztem, tegnap írtak hogy nem lett meg a létszám úgyhogy át kellett jelentkeznem máshova, ott indult.
2019. aug. 30. 17:21
 12/13 anonim válasza:
Neked mikor indul a képzés? Csak azért kérdem hogy kezdés előtt mennyi idővel szólnak hogy mi a helyzet.Nekem az óta sem volt semmi válasz.
2019. aug. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
14-én indul, szóval gondolom akkor kb 2 héttel előtte.
2019. aug. 31. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!