Mennyire nehéz az emelt szintű biológia érettségi?

Figyelt kérdés

Lehetséges egy év alatt felkészülni az emelt szintű biológia érettségire?


Melyik tankönyv családból érdemes tanulni, Dr. Lénárd Gábor által megírt, vagy a Mozaikos könyv kiadó?


Kinek mi a véleménye a Maxim könyvekről?


A tapasztalatokat és a kérdéseimre a válaszokat köszönöm előre is!


2019. aug. 24. 11:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én mozaikosból tanultam, 2 évet voltam fakton, illetve alapórán a Lénárdosaf használtuk

Igazából az írásbelire nem készültem valami sokat, az előtte való napokban viszont reggeltől estig ültem felette, hogy legalább egyszer átolvassam az anyag olyan részét amit régebben vettünk. Jó tanács:D időben kezdj el készülni, ne az utolsó pillanatokban. Dee szerencsére elmondhatom hogy elsőéves egyetemistaként kezdhetem a szeptembert, szóval nyugi. Meg lehet írni azt az érettségit- de nagyon függ a feladatok témakörétől. Én gyűlöltem a sajátomat,hiszen tele volt ökológiával, én meg ugye egészségügy fele készültem, így nem volt valami kellemes. De sikerült!☺️

Szóval neked is sok sikert hozzá!

2019. aug. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem egyedül necces. Én legalábbis egyedül készültem (kémiával párhuzamosan) és sajnos egyik sem lett túl fényes. Már bánom, hogy nem volt magántanárom.
2019. aug. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!