Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik könyvet ajánljátok...

Melyik könyvet ajánljátok középszintű angol érettségire?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudnátok ajánlani angol érettségire felkészítő könyveket? Melyikek a "legjobbak"? Mik váltak be nektek?

Emelt szintű angol érettségire felkészítő könyv is érdekelne!



2018. aug. 26. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
A szóbalire az Angol szóbeli gyakorlatok című könyvet (OFI) ajánlom. Emeltre is jó lesz. Írásbelire azokat a nyelvkönyveket ajánlom, amelyekből tanulsz. Amúgy English File, Traveller, Pioneer.
2018. aug. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szóbeli:

némethné hock ildikó 1000 questions 1000 answers


B2, C1 szinten is van. Minden téma le van benne írva ami kell.. az összes kérdés ami felmerülhet.

A szituáció feladathoz is hasznos, új szavakat tanulsz benne. Van szójegyzék:)

2018. aug. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Pontosabban az összes téma és kérdés, ami úgy 25 éve kellett. Jó könyv volt, de elavult, korszerűsítésre szorul.
2018. aug. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ebből tanultam tavaly a nyelvvizsgára es sikerült szóval nem hiszem hogy rossz:)
2018. aug. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szóbelire a Twenty Three Topics for Teenagers, Írásbelire Színes érettségu feladatsorok angol nyelvből középszint írásbeli Dr.Bálintné Lipták Csillától. De sztem ha angolból érettségizni szeretnél nézz filmeket angolul vagy sorozatokat és olvass angolul
2018. okt. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!