Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek rendőrnyomozó?

Hogyan lehetek rendőrnyomozó?

Figyelt kérdés
Levelezőn is el lehet végezni? Mik a feltételek? Az gáz, ha én dolgoztam külföldön 6 évet? Érettséginél miből kel emeltezni? Van 3 nyelvvizsgám és jó a kondim. Nő vagyok, 28 éves.
2019. szept. 5. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Te sehogy, ha már a netes keresésre sem vagy képes...28 évesen.
2019. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

levelezőre jelentkezhetsz csak, mivel elmúltál 25

a rendőrséggel kell szolgálati viszony

magyar v. matek v. töri v. ilyen szakmai tárgy, ezekből kell kettőt választani

2019. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A 2. nem jól tudja!
2019. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

tényleg? akkor meséld már el, hogy te az nke honlapján és a felvin mit olvasol, ha nem ezt


állítsatok már magatokon, bírom, hogy a sok ostoba okoskodik itt álladóan úgy, hogy fogalma sincs semmiről

2019. szept. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]


gyengébbek kedvéért első bekezdés..

lehet elnézést kérni

2019. szept. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Te meg az én első mondatomat(a kérdésen túl) olvasd el, légyszi. Írtam, hogy levelezőn szeretném, amit belinkeltél írja is, hogy levelezőn NINCS korhatár.

De köszönöm, közben én is nézegelődtem.

Aki azt írja, hogy sík hülye vagyok, nem, csak tapasztalatok érdekeltek volna, hogy ki hogyan lett rendőrnyomozó. Illetve sehol nem írja, hogy menyire számít "megcsalásnak", kizáró oknak, ha én dolgoztam a külföldieknek.

2019. szept. 5. 13:57
 7/11 anonim ***** válasza:

te most nekem fröcsögsz itt? az összes 71%-os választ én adtam, és épp azt írtam, hogy levelezőn el lehet végezni korhatár nélkül is


szövegértelmezési problémákkal meg nehogy engem vádolj már meg, mikor az én válaszom teljesen világos és kielégítő volt, és egyedül én adtam helyes választ a kérdésre


ha a másik válaszolónak szólt, akkor nem szóltam

2019. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Azt nem tudod, hogy gond-e a külföldi munka?

Illetve mire írtad a szolgálati viszonyt? Nincs rendőrséghez köthető szakmám.

2019. szept. 5. 16:18
 9/11 A kérdező kommentje:

Ja közben megtaláltam, hát ez ciki.

Akkor nincs esélyem ezek szerint?

2019. szept. 5. 16:21
 10/11 A kérdező kommentje:
De alatta meg megtaláltam a bűnügyi nyomozót levelezőn, nem írja, hogy kell szolgálati viszony.
2019. szept. 5. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!