Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Épp most néztem meg a Titokzat...

Tot Bence kérdése:

Épp most néztem meg a Titokzatos folyó c. filmet, és nem egészen tiszta nekem ez a történet. Tudnátok segíteni? (Lent)

Figyelt kérdés

Szóval,Dave miért vallotta be azt,h ő ölte meg Katie-t(Katy?),ha nem ő volt.

Milyen farkasemberekről,meg vámpírokról beszélt?

A rendőrnyomozó (nem jut eszembe most a neve) felesége h kapcsolódott ehhez a történethez.

Miért Titokzatos folyó a film címe?

A végén Jimmy csaja h értette azt,h Jimmy-é lesz a város?



2013. febr. 4. 20:13
 1/3 AccountManagerkovács ***** válasza:
0%

Nagyon régen láttam, de egy dolgot meg tudok válaszolni:

Dave azért vallotta be a dolgot, mert pedofil és évtizedek óta kínlódik azért, amiért annak idején bántott egy gyereket és így akarja megbüntetni magát.

Egyébiránt ez anno elég egyértelmű volt számomra, úgyhogy azt hiszem a legjobb az lenne, ha még egyszer, figyelmesen megnéznéd a filmet, esetleg egy barátoddal/a csajoddal együtt.

2013. febr. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi szépen !
2013. febr. 5. 09:30
 3/3 Lexidp válasza:
100%

Szóval, a kedves kioktató válasza orbitális hülyeség.

Dave nem pedofil, és nem bántott senkit, ellenben elrabolták és megerőszakolták gyerekkorában, farkasoknak/vámpírokna nevezi a gyermek molesztálókat, meg is öl egyet, aznap éjjel, amikor a Jimmy lánya is meghal.

Azért titokzatos folyó, mert a lány bűnöző apja, Jimmy, oda dobta akiket megölt, pl Dave-t is.

Azért vallotta be a gyilkosságot Dave, mert félt és Jimmy azt mondta, ha bevallja, nem bántja.

Jimmy felesége azért mondja hogy övé lesz a város, mert bűnöző, akinek nincs ki útjába álljon.

A nyomozó felesége szerintem azt a célt szolgálja, hogy mindhárom srácnak meglegyen a maga keresztje felnőtt korában.

De a kedves válaszadó ha megnézné a filmet, ezeket nagyon könnyen észrevehetné 😉.

2019. júl. 21. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!